Szukaj
Dom i ogród
18. grudnia 2023

Rolety ekranowe HR7 i HR8 ZIP - nowoczesne i praktyczne

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D
5 min.
163 przeczytanie
Rolety ekranowe HR7 i HR8 ZIP - nowoczesne i praktyczne
Szukasz techniki zaciemniającej, która będzie czysto praktyczna, ale jednocześnie ładna i nowoczesna? Dokładnie takie są nasze rolety ekranowe HR7 i HR8 ZIP.

Rolety ekranowe skutecznie regulują ilość światła słonecznego docierającego do wnętrza, tworząc w ten sposób przyjemną temperaturę w pomieszczeniu. Rolety są nie tylko świetnym pomocnikiem w upalne, letnie dni, ale także w zimowe dni – skutecznie ograniczają napływ zimnego powietrza do szyby okiennej, co znacząco poprawia właściwości izolacyjne budynku. Dzięki roletom możesz zaoszczędzić część kosztów ogrzewania.

Co najbardziej docenisz na naszych roletach ekranowych?

  • stylowy i dystyngowany wygląd
  • bogaty wybór materiałów
  • praktyczne funkcje, takie jak regulacja światła słonecznego, itp.
  • ochronę przed owadami i czynnikami atmosferycznymi
  • możliwość napędu elektrycznego
  • więcej wariantów wykonania - rolety mogą być z profilem kryjącym lub bez niego, boczne prowadzenie można rozwiązać bądź linką, lub listwą prowadzącą

Roleta ekranowa HR7

Roleta ekranowa HR7 to doskonały wybór do domów pasywnych, ponieważ przy jej montażu nie ma konieczności perforowania budynku. Można ją zamontować na dowolnym profilu okna lub elewacji. Dodatkowo oferujemy 2 rodzaje kaset: kwadratowe do nowoczesnej architektury domów lub zaokrąglone, które bardziej nadają się do tradycyjnego budownictwa. Tkanina rolety jest wyprodukowana tak, aby była jak najtrwalsza i wytrzymała kilka lat. Unikalna technologia Xglide zmniejsza tarcie pomiędzy tkaniną i kasetą, dzięki czemu tkanina nie zużywa się tak bardzo i wytrzyma dłużej.

Roleta ekranowa HR8 ZIP

HR8 ZIP zainteresuje Cię, jeżeli szukasz bardziej wyrazistej rolety ekranowej z wyrafinowanymi funkcjami. HR8 ZIP zabezpieczy Cię przed atakami owadów, zacieni dużą powierzchnię (aż do 18 metrów kwadratowych) i ożywi ogólny wygląd Twoich okien. Roleta ekranowa HR8 ZIP jest wyjątkowa dzięki systemowi listew, który zapewnia odporność na wiatr i utrzymuje naprężenie tkaniny we wszystkich miejscach. W listwie prowadzącej ukryta jest sprężyna ze stali nierdzewnej, która nie zużywa się i stabilnie utrzymuje tkaninę na miejscu. Tkanina nigdzie się nie zsuwa ani nie rozciąga się. Zapewnia to jej wieloletnią trwałość. Podobnie jak jej koleżanka HR7, oferujemy tę roletę również z klasycznym i nowoczesnym kształtem kasety. Zależy tylko od Ciebie, którą wybierzesz.

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D

Najnowsze

Dom i ogród
7. czerwca 2024

O czym warto pamiętać podczas modernizacji mieszkania

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D
4 min.
163 przeczytanie
O czym warto pamiętać podczas modernizacji mieszkania
Modernizujesz mieszkanie? Podstawowe rzeczy masz na pewno dobrze przemyślane, proces modernizacji domu lub mieszkania jest jednak pełny ukrytych ryzyk i pułapek. O czym możesz zapomnieć i na co uważać?
Zrób to sam
5. czerwca 2024

Zmiany życiowe – kiedy dzieci wylecą z gniazda

Ing. Aneta Paroulková
5 min.
163 przeczytanie
Zmiany życiowe – kiedy dzieci wylecą z gniazda
Kiedy dzieci dorosną i wyprowadzą się, rozwiązujemy odwrotny problem, niż przed ich urodzeniem. Zostawić im ich pokój na powroty w przyszłości, czy przebudować do na pracownię, warsztat lub pokój dla gości? A może od razu przeprowadzić się do mniejszego mieszkania? Następny odcinek serialu o zmianach życiowych.