ISOTRA Pergola

Pobierz aplikacje

Mamy dla Was dobrą wiadomość – uruchomiliśmy przyjazną dla użytkownika mobilną aplikację, w której możecie skonfigurować własną samonośną pergolę bioklimatyczną Artosi. Aplikacja jest wolno dostępna do pobrania w Google Play i w App Store. Co wszystko nasza nowa aplikacja potrafi? Odpowiedź znajdziecie w dzisiejszym artykule.

Model 3D jako podstawa sukcesu

W naszej mobilnej aplikacji i konfiguratorze internetowym główną rolę odgrywa model 3D naszej pergoli, dzięki któremu klient może różnie obracać pergolę, zmieniać wielkość i nachylenie, pozycję słońca i wiele innych funkcji. Ten model został następny wykorzystany jako główny element dla mobilnej aplikacji.

Responsywna, intuicyjna aplikacja

Opracowując aplikację kładliśmy nacisk na responsywność i przyjazny dla użytkownika interfejs. Pamiętaliśmy, oczywiście, również o klientach za granicą i dzięki temu nasza aplikacja jest dostępna w sześciu wersjach językowych.

Co zatem nasza aplikacja umożliwia użytkownikowi? Klient może wybrać, czy pergolę wyobrazi w pustym otoczeniu, czy też umieści na konkretnym zdjęciu, lub włoży do realnego środowiska nagrywanego kamerą jego inteligentnego telefonu.

Człowiek może w aplikacji dowolnie obracać pergolę, zmieniać jej wymiary, kolory lameli lub słupków, dodać rolety ekranowe, lub wyobrazić ją o konkretnej porze dnia, aby miał wyobrażenie o pozycji słońca i zaciemnionym obszarze pod pergolą. Dzięki umieszczeniu w realnym otoczeniu pergolę można dostosowywać do swoich potrzeb dokładnie w miejscach, gdzie następnie chcemy ją umieścić.

Jak tylko projekt jest zadowalający, można pergolę zapisać, posłać ją na e-mail, lub za pośrednictwem aplikacji od razu posłać jako zapytanie do wyceny do nas do Isotry, gdzie niezwłocznie zaczniemy się nią zajmować.

A co dalej?

Obecnie nieustannie ulepszamy aplikację i szukamy nawet najmniejszych niedociągnięć, aby zapewnić użytkownikowi jak najlepszy efekt. Przygotowujemy możliwość dynamicznej kalkulacji ceny bezpośrednio w aplikacji, gdzie klient od razu zobaczy orientacyjną cenę pergoli w zależności od parametrów, które nastawił w aplikacji.

Wierzymy, że nasza aplikacja ułatwi Wam podejmowanie decyzji i pomoże w wyborze idealnej pergoli do Waszego domu.

Pobierz aplikacje