Siatki przeciw owadom - TOP jakość - bezpośrednio od producenta

Do nowoczesnych okien przeznaczone są łatwo zdejmowane siatki do okien, do starszych okien oferujemy siatki przeciw owadom z kołkami rozporowymi lub śrubami obrotowymi, które wymagają wiercenia ramy.

Okienne siatki

Siatki do drzwi

Plisowane siatki przeciwko owadom

Wystarczy na chwilę włączyć światło w trakcie wietrzenia w lecie i pokój jest pełny owadów. Siatki przeciw owadom rozwiązują ten problem.

Do nowoczesnych okien przeznaczone są łatwo zdejmowane siatki do okien, do starszych okien oferujemy siatki przeciw owadom z kołkami rozporowymi lub śrubami obrotowymi, które wymagają wiercenia ramy. Do częstego używania i praktycznie niewidzialnego przechowywania siatki przeciw owadom zalecamy typ rolowany, który można w prosty sposób ukryć na krawędzi okna wtedy, kiedy siatka nie jest potrzebna. Na drzwi (na balkon, lub taras) przeznaczony jest typ H1, który można łatwo zdemontować. Wszystkie modele są dostępne w wielu kolorach wg wzornika RAL.

Tam, gdzie nie ma dostatecznego miejsca na jakikolwiek inny rodzaj siatki przeciwko owadom, jest wskazane wybranie plisowanej siatki przeciwko owadom, jak do okien, tak również do drzwi.

Pozostałe wersje zewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej: siatki do drzwi, okienne siatki, plisowane siatki przeciwko owadom