Szukaj
800 800 110Pon. - Pt. 7.00 - 15.00 h

O firmie ISOTRA

Produkujemy zaciemnienia na miarę już 30+ lat 

 

Historia firmy ISOTRA

Firma ISOTRA a.s. została założona w mieście Bolatice w roku 1992 przez wspólników: inż. Ericha Stavařa oraz inż. Bohumíra Blachuta, jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Działalnością początkową było prowadzenie hurtowni z uszczelkami do okien (łącznie z realizacją montażu). W ten sposób powstała nazwa ISOTRA. ISO od słowa izolacja, a tra od trade (handel). Ogromne zainteresowanie klientów żaluzjami po roku 1993 spowodowało rozszerzenie działalności ISOTRY najpierw o montaż żaluzji, a następnie także o ich produkcję. Nieustanne starania o udoskonalanie produktów i usług spowodowało w roku 1995 podjęcie decyzji o uruchomieniu produkcji własnych komponentów do żaluzji i innych produktów do urządzeń techniki zaciemniającej.

Kierunek rozwoju

Ogromna chęć nieustannego rozwoju i szukanie nowych rozwiązań technicznych spowodowało, że dzisiaj ISOTRA a.s. dysponuje własnym działem rozwoju, biurem projektowym, nowoczesną narzędziownią, wtryskarkami tworzyw termoplastycznych oraz rozległymi halami produkcyjnymi.

LisovnaNástrojárnaNástrojárnaNástrojárnaNástrojárnaHalaStřižnaVýroba InteriéryLakovna

Firma ISOTRA interesuje się problematyką technologii urządzeń zaciemniających i ich wpływem na oszczędność energetyczną. Technologie, opracowane procedury, rozwój i badania w tej dziedzinie włączają ją do grona czołowych producentów urządzeń zaciemniających. Firma jest postrzegana, jako jeden z liderów technologicznych nie tylko w Republice Czeskiej, ale i na świecie.

ISOTRA image film

Program produkcyjny

Program produkcyjny obejmuje żaluzje zewnętrzne i wewnętrzne, rolety materiałowe, żaluzje s napędem solarnym, plissy, ściany japońskie, przedokienne zewnętrzne rolety, rolety screenowe, siatki przeciw owadom, markizy, werandy i pergole. Ważnym elementem jest produkcja komponentów, profili, urządzeń do cięcia oraz zespołów technologicznych do produkcji żaluzji.

Swoje zaawansowanie techniczne firma dokumentuje również przez posiadanie dwóch światowych patentów z dziedziny technicznych rozwiązań urządzeń zaciemniających oraz kilku wzorów użytkowych. ISOTRA jest synonimem innowacyjności, niezawodności, profesjonalności i tradycji.

Jakość, niezawodność, dbałość o klienta, badania, rozwój, technologia i innowacje w zakresie oszczędności energii, to są podstawowe wartości firmy ISOTRA. Celem firmy jest dostarczenie klientowi jednoznacznie identyfikowalnego produktu odpowiedniej jakości i na odpowiednim poziomie technologicznym. ISOTRA a.s. jest posiadaczem certyfikatów jakości ČSN EN ISO 9001-2009 i ČSN EN ISO 14001:2005, zatrudnia ponad 560 pracowników i eksportuje swoje wyroby do ponad 45 krajów świata.

25 rocznica jest dla firmy doniosłym jubileuszem działalności na rynku i daje jasny sygnał naszym klientom i partnerom handlowym. ISOTRA, tj. gwarancja innowacji, niezawodności, fachowości i tradycji. Już w związku z 20 rocznicą doszło do zmiany komunikacji korporacyjnej firmy i formy graficznej logotypu. Nowe logo powstało z maksymalnym naciskiem na czytelność i jednoznaczną rozpoznawalność w konkurencyjnym środowisku. Powstał niepowtarzalny wizerunek marki, którego czerwone tło symbolizuje dynamikę, z jaką firma ISOTRA rozwija się już ponad dwie dekady.

„Naszym celem jest dostarczenie klientowi markowego, łatwo rozpoznawalnego produktu. Odpowiadamy za jakość i wysoki poziom technologiczny naszych produktów.“

LakovnaLakovnaLakovna