Rolety tekstylne wewnętrzne na wymiar - TOP jakość

Rolety przyciemniające do okien są przeznaczone przede wszystkim do budynków administracyjnych i szkół, ponieważ tu jest preferowana funkcjonalność, a nie wygląd.

Rolety przyciemniające do okien

Dla kientów, którzy szukają alternatywy do klasycznych żaluzji wewnętrznych, oferujemy zaciemnienie materiałowe oraz rolety do okien. Plisse, ściany japońskie, klasyczne rolety materiałowe oraz specjalne przyciemniające rolety, które są wykonane z tkaniny w całości pochłaniającego światło. Rolety przyciemniające do okien są przeznaczone przede wszystkim do budynków administracyjnych i szkół, ponieważ tu jest preferowana funkcjonalność, a nie wygląd.

Bardzo popularne są żaluzje materiałowe plisse oraz ściany japońskie, które zdecydowanie ożywią Państwa wnętrza w wybrany sposób. Jeśli preferują Państwo zaciemnienie materiałowe w celu uzupełnienia wnętrza domu, to oferujemy rolety materiałowe Sunlite, Rollite oraz Verra. Oferujemy także rolety materiałowe do okien dachowych.

Pozostałe typy ochrony przeciwsłonecznej do wnętrz: rolety przedokienne, rolety ekranowe, rolety do okien dachowych, rolety zaciemniające