Markizy na wymiar - TOP jakość

Zgraj markizę z wyglądem swojego domu. Wybierz markizę tarasową spośród wielu różnych wersji.

Przeżyj piękny dzień na balkonie lub tarasie w przyjemny cieniu pod markizami zewnętrznymi ISOTRA. Nasze markizy niezawodnie ochronią Cię nie tylko przed promieniami słońca, ale dzięki specjalnemu nieprzemakalnemu wykończeniu powierzchni poradzi sobie też ze słabym deszczem. Markizy na balkon lub taras wytworzą obok domu przyjemne miejsce do spotkań z rodziną i przyjaciółmi w upalnym lecie i przy złej pogodzie.

Markizy tarasowe

Markizy tarasowe na wymiar

Każda markiza jest pokryta materiałem akrylowym impregnowanym preparatem ochronnym, który chroni ją przed przemoknięciem i zanieczyszczeniem. Wysokiej jakości materiał i wykonanie zapewniają długą żywotność markizy i jej stały kolor. Wybierz spośród wielu wzorów taki materiał markizy, który będzie najlepiej pasować na Twój taras lub balkon.

Oferujemy markizy tarasowe do użycia na balkonach i przy domach rodzinnych. Wybierz nową markizę ISOTRA już dziś.

Dlaczego markizy ISOTRA są tak popularne

  • nasze markizy eliminują aż 95 % promieniowania słonecznego i ciepła
  • wybierz taki wzór materiału markizy, który będzie pasować do domu
  • dzięki nanotechnologicznemu wykończeniu powierzchni materiału markizy są wodoodporne i chronione przed brudem
  • na odporność na pleśnie i trwałość kolorów materiałów markiz udzielamy 10-letniej gwarancji
  • markizę można wyposażyć w napęd elektryczny i czujnik słońce/wiatr, aby nie było konieczne pamiętanie o zaciąganiu markizy wieczorem lub w razie silnego wiatru
  • z maksymalnym wysuwem markiza zapewnia cień na szerokości 3,5 m

Rozważasz nabycie markizy? Zobacz, jak wyglądają nasze markizy po instalacji, przeczytaj też prostą instrukcję montażu i instalacji.

Mogłoby Cię interesować: rolety japońskie, nowoczesne pergole aluminiowe na zamówienie, rolety, siatki przeciw owadom, werandy, żaluzje