Wsparcie techniczne

Wewnętrzne i zewnętrzne urządzenia zaciemniające tworzą optymalne środowisko pod względem warunków świetlnych i jest znaczącym elementem oszczędności energii w budynku. W tradycyjnym pojęciu rolety i żaluzje spełniają funkcję ochrony przeciwsłonecznej, w nietradycyjnym są nowoczesnym uzupełnieniem okien i klejnotem Państwa domu.

Firma ISOTRA od długiego czasu zajmuje się problematyką technologii osłon przeciwsłonecznych i ich wpływem na oszczędność energetyczną. Własne technologie, opracowane procedury, badania i rozwój w dziedzinie technologii zaciemniających umiejscawiają firmę wśród wiodących producentów technologii zaciemniającej, a także tworzą z niej lidera nie tylko w Republice Czeskiej, ale i na świecie

Szczególnie zewnętrzna technika zaciemniająca i jej montaż jest związany z wieloma specyfikacjami i z wiedzą techniczną. Zaplecze techniczne w sekcji Projektanci/CAD jest przeznaczone dla Was, projektantów i architektów, dla ułatwienia pracy i służy jako źródło potrzebnych technicznych informacji i rysunków w CAD, BIM.

Jeśli potrzebny jest Państwu jednolity przegląd całego asortymentu firmy ISOTRA., to należy skorzystać z dokumentacji technicznej dla zewnętrznej i wewnętrznej techniki urządzeń zaciemniających.

W ramach konsultacji mogą Państwo poprosić o wizytę naszych fachowców w dziedzinie zaciemnienia zewnętrznego.