Menu
800 800 110

Archiv aktualit

Roleta screenowa ALFA-ZIP

jest wyrobem pochodzącym bezpośrednio z działu rozwojowego firmy ISOTRA. Została opracowana przede wszystkim do instalacji do bioklimatycznych pergoli aluminiowych ARTOSI.

Firma ISOTRA już czwarty raz uzyskała najwyższe wyróżnienie AAA

Wyróżnienie AAA to prestiżowy niezależny rating firm o historii sięgającej aż do 1908 roku. Oceniane mogą być tylko firmy gospodarujące z zyskiem.

Pergola ARTOSI stała się znaczącym graczem na rynku

Bioklimatyczna aluminiowa pergola ARTOSI, którą wprowadziła na rynek firma ISOTRA w lutym ubiegłego roku, cieszy się dużą popularnością wśród klientów.

Targi Bauen & Energie Wien 2020

Pod koniec lutego w Wiedniu odbyły się międzynarodowe targi Bauen & Energie 2020. Chodzi o prestiżowe wydarzenie w branży, gdzie spotykają się firmy z czołówki branży materiałów budowlanych i technologii w Austrii.

Zaproszenie na targi Bauen & Energie Wien 2020

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na targi Bauen & Energie Wien 2020, które odbywają się co roku i oferują prestiżowe ekspozycje w branży budownictwa i energetyki.

ISOTRA kontynuuje ścisłą współpracę z Jaromírem Jágrem

Spółka ISOTRA a.s., działająca na rynku techniki zaciemniającej już ponad 27 lat, podała do wiadomości nawiązanie długoterminowej współpracy z hokejową legendą Jaromírem Jágrem.

PF 2020

Życzymy przyjemnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia. W Nowym Roku dużo szczęścia, zdrowia, sukcesów w życiu osobistym i w pracy.

Sprawdzona firma w branży techniki zaciemnieniowej

Już siódmy rok ZrzeszenieProducentów Techniki Zaciemnieniowej i jej części (SVST) przydzieliło certyfikat „Sprawdzona firma w branży techniki zaciemnieniowej“ firmom, które spełniły warunku dla jego przydzielenia i które są potencjalnie niezawodnym dostawcą.

Urlop ogólnozakładowy w firmie ISOTRA w okresie od 22. 7. do 26. 7. 2019

W okresie od 22. 7. do 26. 7. 2019 w firmie ISOTRA będzie przebiegać urlop ogólnozakładowy.

O nas