Letni bonus ARTOSI

Roleta ekranowa bezpłatnie do pergoli bioklimatycznej ARTOSI

Szanowni Partnerzy Handlowi,

spółka ISOTRA przygotowała dla klientów końcowych specjalną promocję „ROLETA EKRANOWA ZA DARMO DO PERGOLI BIOKLIMATYCZNEJ ARTOSI“.

Bonus rolety ekranowej (dalej tylko BONUS) można uzyskać dla każdego wiążącego zamówienia pergoli ARTOSI, którą potwierdzi klient w sieci sprzedawców ISOTRA Partner, ISOTRA ARTOSI Partner lub u sprzedawców spółki ISOTRA a.s. w terminie od 1. 9. 2022 do 30. 9. 2022. Ta oferta dotyczy rolety ekranowej ALFA-ZIP i ALFA PLUS-ZIP.

BONUS można uzyskać na podstawie następujących zasad:

  1. Klient wiążąco zamówi pergolę ARTOSI w terminie trwania promocji.
  2. Klient wiążąco zamówi do pergoli ARTOSI min. 2 rolety ekranowe według powyższej oferty.
  3. Zawsze obowiązuje, że z całkowitej liczby zamówionych rolet ekranowych jest tylko 1 roleta ekranowa bezpłatnie.
  4. Zawsze obowiązuje, że BONUS dotyczy rolety ekranowej o najmniejszej powierzchni m2.

Niezbędnym warunkiem uzyskania BONUSU jest wygenerowanie unikatowego kodu na www.artosi.pl/konfigurator. Na tych stronach klient skonfiguruje pergolę ARTOSI wraz z roletami ekranowymi. Przed odesłaniem niewiążącego zapytania, w ostatnim kroku konfiguracji, klient będzie mógł wygenerować unikatowy kod dla uzyskania BONUSU. Po uzyskaniu unikatowego kodu automatycznie zostanie przeliczona całkowita cena za pergolę ARTOSI i rolety ekranowe. Cena jest podana z podatkiem VAT i bez montażu.

Po odesłaniu niewiążącego zapytania klient otrzyma e-mail z podsumowaniem konfiguracji pergoli wraz z unikatowym kodem dla kontroli wstecznej. Poszczególne zapytania będziemy posyłać dalej Wam, naszym partnerom handlowym, w celu następnego skontaktowania się z klientem i uściślenia zapytania.

Dla uznania BONUSU jest konieczne, abyście w ramach zamówienia podali unikatowy kod klienta końcowego, gdzie na podstawie jego weryfikacji w systemie obniżymy Wam w systemie cenę zamówienia o roletę ekranową z najmniejszą powierzchnią m2. Unikatowy kod podajcie w uwadze w nagłówku zamówienia w e-shopie.

Unikatowy kod dla uzyskania BONUSU trzeba wykorzystać najpóźniej do 30. 11. 2022.

Szczegółowe zasady promocji dla klienta końcowego znajdziecie tu.