Żaluzje do pergoli

Zapewnij cień i dostatek prywatności

Również w altanach, domkach ogrodowych, na tarasach lub pergolach docenisz zaciemnienie podczas spotkania z rodziną lub przyjaciółmi. Żaluzje są przystępne cenowo i możesz je wybrać dokładnie według potrzeb.

Można je umieścić zarówno wewnątrz, jak też na zewnątrz, można je obsługiwać ręcznie lub automatycznie pilotem i korzystać z ich bezbłędnego działania i długiej żywotności..

Żaluzje gustownie uzupełnią ogólny wygląd

Kolor lameli żaluzji możesz dowolnie wybrać z wzornika RAL, aby jak najlepiej pasowały do pergoli i wyczarowały jak najprzyjemniejszą atmosferę. Miłośnicy naturalnych materiałów mogą też wypróbować żaluzje w imitacji drewna i dopasować je do drewnianych mebli ogrodowych.

Żaluzje łatwo się obsługuje i przepuszczają tylko tyle światła słonecznego, ile potrzebujesz. Chronią wnętrze przed przegrzewaniem i zapewniają dostatek cennej prywatności. Żaluzje mogą być poziome lub pionowe i nadają się zarówno do drzwi balkonowych lub tarasowych, jak też na przykład do drzwi sal posiedzeń i innych pomieszczeń, gdzie trzeba zapewnić prywatność.

Chcę żaluzje do pergoli