Żaluzje do domku rekreacyjnego

Zapewnij cień i dostatek prywatności

Na przyjemnie spędzony weekend w domku rekreacyjnym, spacery w przyrodzie, śniadanie i posiedzenie na zewnątrz, lub możliwość porządnego wyspania się większość ludzi cieszy się cały tydzień. Aby Twojej idylli nie naruszały promienie słońca wcześnie rano lub rozpalony taras, kup do domku żaluzje.

Żaluzje są przystępne cenowo i możesz je wybrać dokładnie według potrzeb. Można je umieścić zarówno wewnątrz, jak też na zewnątrz, można je obsługiwać ręcznie lub automatycznie pilotem i korzystać z ich bezbłędnego działania i długiej żywotności.

Żaluzje gustownie uzupełnią ogólny wygląd

Kolor lameli żaluzji możesz wybrać dowolnie z wzornika RAL, aby jak najlepiej pasowały do domku i wyczarowały jak najprzyjemniejszą atmosferę. Miłośnicy naturalnych materiałów mogą też wypróbować żaluzje w imitacji drewna i dopasować je do drewnianych mebli ogrodowych.

Żaluzje łatwo się obsługuje i przepuszczają tylko tyle światła słonecznego, ile potrzebujesz. Chronią wnętrze przed przegrzewaniem i zapewniają dostatek cennej prywatności. Żaluzje mogą być poziome lub pionowe i nadają się zarówno do drzwi balkonowych lub tarasowych, jak też na przykład do drzwi sal posiedzeń i innych pomieszczeń, gdzie trzeba zapewnić prywatność.

Chcę żaluzje do domku rekreacyjnego