Szukaj
Świat Isotry
5. czerwca 2023

NOWOŚĆ na rynku: Aluminiowe zadaszenie na samochody CARPORT ARTOSI

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D
4 min.
75 przeczytanie
NOWOŚĆ na rynku: Aluminiowe zadaszenie na samochody CARPORT ARTOSI
Od 2019 roku, kiedy w lutym na targach budowlanych Coneco w Bratysławie przedstawiliśmy nasz bestseller - aluminiową pergolę bioklimatyczną ARTOSI, doszło do wielu jej ulepszeń o dodano do niej więcej akcesoriów i dodatków, takich jak oświetlenie LED, rolety ekranowe ALFA-ZIP lub ALFA-ZIP PLUS, przesuwne oszklenie ARTOSI GLASS. Teraz jednak dajemy innowacją inny wymiar, jakim jest doskonałe zgranie pergoli i zadaszenia na samochody na jednej parceli dzięki naszej nowości na rynku - zadaszeniu na samochody CARPORT ARTOSI.

CARPORT ARTOSI

 

Aluminiowe zadaszenie na samochody jest ponadczasowym rozwiązaniem z innowacyjnym designem, opracowanym z naciskiem na dokładność, jakość wykonania, oraz możliwość indywidualnych adaptacji, które zapewnią ochronę Twojego pojazdu przed niekorzystnymi czynnikami pogodowymi. Aluminiowa konstrukcja jest identyczna z konstrukcją pergoli bioklimatycznej ARTOSI. Zamiast pochylanych lameli dach jest pokryty nośną blachą trapezową (standard) lub poliwęglanem. CARPORT ARTOSI ma zintegrowane odprowadzenie wody wewnątrz konstrukcji, bez konieczności dalszych zmian, możliwość opcjonalnego oświetlenia LED umieszczonego na całym obwodzie, obsługiwanego czujnikiem ruchu lub z pomocą technologii IO. CARPORT można również dostarczyć w wersji bez dachu ROOFLESS (tylko słupki i ramę obwodową), gdzie zakłada się, że klient sam dostarczy własne rozwiązanie dachu.

Zadaszenie na samochody

Jest produkowane z wysoką dokładnością a montaż jest łatwy i szybki. Można wybrać wariant stojący samodzielnie, lub mocowany do ściany z krótszej lub dłuższej strony. CARPORT ARTOSI oferujemy w dwunastu podstawowych kolorach konstrukcji zgodnych ze standardowymi kolorami pergoli ARTOSI, gdzie dach może być z ocynkowanej blachy trapezowej lub poliwęglanu w trzech kolorach – bezbarwny, brązowy lub opal. Maksymalna nośność wynosi 150 kg/m2, gwarantujemy odporność na wiatr do 120 km/h i odprowadzenie wody 50 l/m2h. Standardowa gwarancja wynosi 5 lat na konstrukcję, 2 lata na oświetlenie LED. Również zadaszenie na samochody można wyposażyć w rolety ekranowe dla jeszcze lepszej ochrony przed czynnikami atmosferycznymi.

Dzięki obustronnemu zgraniu konstrukcji i kolorów pergoli bioklimatycznej ARTOSI i zadaszenia na samochody CARPORT ARTOSI Twoja nieruchomość może wyglądać jeszcze lepiej. Wszystko, oczywiście, możesz dopasować do elementów zewnętrznych Twojego domu. Zobacz też nowy konfigurator dla pergoli ARTOSI, gdzie w poszczególnych krokach możesz nastawić własny design pergoli!

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D

Najnowsze

Świat Isotry
15. września 2023

Narożnikowa żaluzja zewnętrzna – rewolucyjne rozwiązanie dla portali narożnikowych

Ing. Aneta Paroulková
4 min.
75 przeczytanie
Narożnikowa żaluzja zewnętrzna – rewolucyjne rozwiązanie dla portali narożnikowych
Masz okna w narożniku budynku, czy chodzi o narożnik zewnętrzny, czy też wewnętrzny? Teraz możesz je wygodnie zaciemnić bez listwy prowadzącej w narożniku naruszającej widok po wyciągnięciu żaluzji. Jedynym warunkiem jest kąt prosty, to znaczy narożnik dziewięćdziesiąt stopni.
Dom i ogród
14. września 2023

Ogród dla zwierząt: koty, psy i świnki morskie

Ing. Kateřina Jelenová
4 min.
75 przeczytanie
Ogród dla zwierząt: koty, psy i świnki morskie
Ogród nie musi służyć tylko ludziom – pożytek z niego mają też pupile domowi. Może służyć do biegania, orzeźwienia w jeziorku lub basenie, albo do zabawy. Co zrobić, aby ogród dobrze służył zwierzętom domowym i nie był dla nich niebezpieczny?