Szukaj
Motywy sezonowe
9. lutego 2024

Jak się bawić zimą: Zimowe zajęcia na świeżym powietrzu dla całej rodziny

Ing. Kateřina Jelenová
5 min.
188 przeczytanie
Jak się bawić zimą: Zimowe zajęcia na świeżym powietrzu dla całej rodziny
Zima może być nie tylko czasem spokoju i relaksu przy kominku, ale także okazją do stworzenia niezapomnianych rodzinnych wrażeń na świeżym powietrzu. Przedstawiamy kilka pomysłów na zimowe zajęcia dla całej rodziny, które nie tylko wzmocnią kondycję fizyczną, ale także stworzą okazję do wspólnego spędzenia czasu.

Narty lub snowboarding

Zimowa klasyka, która oferuje nie tylko wyzwania sportowe, ale również mnóstwo zabawy. Większość ośrodków narciarskich ma wyznaczone trasy dla początkujących, więc również najmłodsi mogą doświadczyć radości na stokach.

Jazda na łyżwach na zamarzniętym stawie

Na piękną rodzinną wyprawę możesz wybrać lodowisko na zamarzniętym stawie. Jazda na łyżwach to świetny sposób na włączenie wszystkich członków rodziny i wspólną zabawę na świeżym powietrzu.

Jazda na sankach

Weź sanki i wyrusz na górki. Jazda na sankach jest świetną zabawą, która nie zna granic wiekowych. Rodzinna jazda na sankach zapewni adrenalinę i śmiech dla wszystkich.

Stawianie bałwana

Klasyka, która nigdy nie przestanie być modna. Wyjdź na dwór lub w góry i razem z rodziną ulepcie bałwana. Kreatywność nie zna granic, więc cokolwiek dodasz, nikomu to nie zaszkodzi.

Zimowe piesze spacery lub bieganie

Zaoferuj rodzinie popołudniowy spacer lub bieganie zimowym krajobrazem. Zimowa przyroda ma swój czar i możesz w ten sposób odkrywać nowe miejsca.

Relaks pod pergolą Artosi

Jeżeli nie chcesz podróżować i preferujesz relaks na zewnątrz, siądź pod naszą pergolą Artosi. Elegancki design i solidna konstrukcja zapewni przytulne miejsce do spokojnego odpoczynku pod zimowym niebem. Bez względu na to, czy popijasz gorący napój zen szklanki, czy obserwujesz padający śnieg, nasza pergola Artosi zapewni doskonałą ucieczkę do przyrody wprost z domu.

Zostaniesz w domu, czy wyruszysz za przygodą?
 

Ing. Kateřina Jelenová

Najnowsze

Dom i ogród
7. czerwca 2024

O czym warto pamiętać podczas modernizacji mieszkania

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D
4 min.
188 przeczytanie
O czym warto pamiętać podczas modernizacji mieszkania
Modernizujesz mieszkanie? Podstawowe rzeczy masz na pewno dobrze przemyślane, proces modernizacji domu lub mieszkania jest jednak pełny ukrytych ryzyk i pułapek. O czym możesz zapomnieć i na co uważać?
Zrób to sam
5. czerwca 2024

Zmiany życiowe – kiedy dzieci wylecą z gniazda

Ing. Aneta Paroulková
5 min.
188 przeczytanie
Zmiany życiowe – kiedy dzieci wylecą z gniazda
Kiedy dzieci dorosną i wyprowadzą się, rozwiązujemy odwrotny problem, niż przed ich urodzeniem. Zostawić im ich pokój na powroty w przyszłości, czy przebudować do na pracownię, warsztat lub pokój dla gości? A może od razu przeprowadzić się do mniejszego mieszkania? Następny odcinek serialu o zmianach życiowych.