Zaproszenie na tarech R+T 2015, Stuttgart

Logo

Czołowe światowe targi rolet, bram i techniki zaciemniającej będzie w przyszłym roku obchodzić 50 lat swojego istnienia. Na targach, które odbędą się w dniach 24 – 28 lutego 2015 roku w Stuttgarcie, oczekuje się udziału w przybliżeniu 800 wystawców z całego świata na powierzchni ponad 100 000 m2, łącznie z najważniejszymi globalnymi graczami w tej branży – nie wyłączając firmy ISOTRA.

 

ISOTRA bierze udział w targach R+T regularnie od 2000 roku. Prestiżowe targi odbywają się co trzy lata i w 2015 roku to już będzie nasz szósty udział. Naszą ekspozycję znajdą Państwo w hali nr 1, stoisko G32 i H32.

Stoisko


Na tegorocznych targach przedstawimy innowacje produktowe w zakresie żaluzji zewnętrznych, screenowych rolet i systemów tekstylnych, wiele uwagi poświęcimy też własnym technologiom i produkcji kompleksów technologicznych do produkcji żaluzji.

Udział w tych targach jest dla nas szansą do rozszerzenia współpracy z dotychczasowymi klientami oraz nawiązania nowy kontaktów handlowych. Jednocześnie swoim udziałem i przygotowywanymi innowacjami potwierdzamy naszą mocną pozycję na rynku techniki zaciemniającej.

Cieszymy się na Państwa wizytę.

142023


 

Gdzie znajdą Państwo nasze stoisko

Mapa