Reportaż – urządzenia zewnętrznej techniki zaciemniającej w praktyce

Całkowicie czeska firma ISOTRA – producent urządzeń zaciemniających, działa na rynku od 19 lat. Elementem szerokiego asortymentu jest oferta wewnętrznej i zewnętrznej techniki zaciemniającej oraz drewnianych okien euro i drzwi. Gotowe produkty oraz komponenty firma ISOTRA eksportuje do 30 krajów świata.

Bardzo popularne w ostatnim czasie są żaluzje zewnętrzne, które oferują ochronę przed słońcem i przegrzaniem wnętrza latem, a zimą utrzymują wewnętrne ciepło . Żaluzje zewnętrzne są znaczącym elementem regulacji temperatury wnętrza według własnych potrzeb.

Jakub Hudečka, właściciel domu
„„Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że w pierwszych miesiącach, kiedy przeprowadziliśmy się do nowego domu i nie mieliśmy żaluzji zewnętrznych, dochodziło do nagrzania wnętrz aż do 30 stopni, co nie było przyjemne. Po zainstalowaniu żaluzji zewnętrznych Zetta firmy ISOTRA temperatura spadła o sześć stopni do przyjemnego poziomu 24 – 25 stopni Celsjusza.“

Komfort żaluzji zewnętrznych ISOTRA polega także na tym, że lamele mogą być według potrzeb obracane ręcznie lub elektronicznie, a dodatkowo można sterować kilkoma żaluzjami za pomocą jednego pilota.

Jan Žižlavský, ISOTRA a.s.
"Żaluzje są  w wielu kolorach, mamy 30 kolorów lameli, a jeśli chodzi o skrzynki, w których chowają się  lamele i prowadnice, to mogą być one dostarczone w dowolnym kolorze."

Instalacja zewnętrznych żaluzji nie jest skomplikowana. Zespół montażowy firmy ISOTRA zamontuje je klientom dodatkowo na fasadzie lub pod nią. Dodatkowo żaluzje zewnętrzne mogą być zamocowane także na ramie okiennej. Z tego powodu zamówić je może każdy, nie musi także chodzić o nowy budynek, w którym liczono się z żaluzjami od początku.

Dodatkowy bonus - czas realizacji zamówienia jest krótki. W ciągu dwóch tygodni od zamówienia można już korzystać z zalet żaluzji zewnętrznych z nowoczesnym wyglądem i w wybranym przez Państwa kolorze.

stínící technikastínící technikastínící technikastínící technikastínící technikastínící technika