Nowa koncepcja postrzegania atmosfery wnętrza – roleta materiałowa Sunlite

Tajemnicza atmosfera, przyjemne uczucie i intymne oddziaływanie wnętrza – to wszystko dostarczy Państwu nowa roleta materiałowa Sunlite firmy ISOTRA.

Nawet jeśli światło odbieramy najczęściej podświadomie, to ono określa nasze uczucia, nastroje i chęć do zrobienia czegoś. Oświetlone pomieszczenie wpływa pozytywnie na duchową i fizyczną aktywność, stłumione oświetlenie uspokaja i sprzyja relaksowi.

8650

Czy zauważyłeś, że  światło zmienia atmosferę i wygląd pomieszczenia? Intensywność oświetlenie zależy od orientacji wnętrza, jego architektury, ilości i wielkości okien, a także od ilości opraw oświetleniowych. Na zmienne warunki świetlne można reagować wyłącznie za pomocą urządzeń zaciemniających, która zmniejsza wpływ promieni słonecznych, doskonale zaciemnia pomieszczenie oraz tworzy intymną magiczną atmosferę.

Najnowsze trendy w dziedzinie urządzeń zaciemniających do wnętrz koncentrują się przede wszystkim na roletach tekstylnych. Głównym powodem, dla którego właściciele lokali dają im pierwszeństwo przed klasycznymi żaluzjami nie jest ich doskonała zdolność kontroli światła słonecznego, ale przede wszystkim charakter dekoracyjny. Poza tym mają one niezwykłą zdolność do wizualnej aranżacji układu przestrzennego – jednokolorowe jasne rolety „zwiększą“ małe okna, wyraźne wzory wyróżnią duże okna. Rolety z pionowymi paskami zostaną przez nie optycznie wydłużone i wyszczuplone, a poziome paski okna „skrócą“.

Znakomitym elementem pod względem designu są rolety materiałowe Sunlite firmy ISOTRA. Dodają pomieszczeniu elegancji, a jednocześnie doskonale dostosują się do nowoczesnego lub klasycznego wystroju Państwa domu. Wybór tkaniny, atrakcyjne wzornictwo, harmonijne kolory oraz dostosowanie kolorystyczne z ozdobną górną listwą w dwóch wersjach pozwoli na podkreślenie stylu wnętrza. Jeśli wybiorą Państwo materiał bezprześwitowy, to drzemka popołudniowa będzie tak samo oddziaływać, jak sen nocny – wysokiej jakości materiał nie przepuści żadnej wiązki światła.

Po zmroku roleta materiałowa Sunlite zmieni się w dekoracyjny element ze zdolnością stworzenia atmosfery zgodnie z Państwa chwilowym nastrojem. Unikalne oświetlenie diodami LED wkomponowane w górnej ozdobnej listwie rolety wywołują także w jesiennych i zimowych miesiącach dobry nastrój. Pas diod LED świeci na biało lub kolorowo – intensywność i tryb prezentacji kolorów można w prosty sposób kontrolować za pomocą pilota. Ponadto można do woli zmieniać kolor lub lub jasność oświetlenia.

Nowa gama tkanin materiałowych Sunlite jest eleganckim rozwiązaniem do domów, mieszkań, a także do kawiarni i restauracji.