Szukaj
Motywy sezonowe
18. kwietnia 2024

Roleta tekstylna Larra - najnowszy przybytek naszej techniki zaciemniającej

Ing. Kateřina Jelenová
4 min.
142 przeczytanie
Roleta tekstylna Larra - najnowszy przybytek naszej techniki zaciemniającej
Wewnętrzne rolety tekstylne są bardzo dobrym pomocnikiem, który rozwiązuje problem ze światłem i jednocześnie są piękne i gustowne. Przez dzień chronią pokój, sypialnię lub biuro przed słońcem, w nocy przed światłem latarni z ulicy.

Rolety tekstylne mają ponadto tę zaletę, że możesz wybierać spośród wielu wariantów wykonania. Ich wygląd może być zarówno klasyczny i tradycyjny, jak też bardzo nowoczesny. Istnieje też bogata oferta dekorów materiałów, więc roletę tekstylną możesz doskonale dopasować do wnętrza.

Materiał może być również całkowicie zaciemniający lub tylko częściowo przepuszczający światło. Od tego zależy ilość światła wpadającego do wnętrza. Wariant częściowo przepuszczający światło sprawdzi się np. w pokoju dziecięcym lub pracowni. Natomiast wersję całkowicie zaciemniającą polecamy do sypialni i salonów, gdzie potrzebna jest dostateczna prywatność.

Rolety tekstylne oferują też kilka możliwości wykonania i mocowania. Możesz wybrać taki sposób, które będzie CI odpowiadać.

Podsumowując, rolety tekstylne są bardzo popularne zwłaszcza dzięki następującym zaletom:

  • wiele wariantów i kilka możliwości instalacji
  • aluminiowe lub plastikowe listwy prowadzące zapobiegają przenikaniu światła na bokach
  • możliwość obsługi łańcuszkiem lub napędu elektrycznego
  • całkowicie zaciemniający lub częściowo przepuszczalny materiał

Larra - najnowsza roleta w naszej ofercie

Najnowszym przybytkiem do naszych rodziny techniki zaciemniającej jest roleta tekstylna Larra, z której jesteśmy szczególnie dumni. Roletę zaprojektował czołowy czeski designer i artysta Miroslavo, laureat kilku wyróżnień za design. Miroslavo wystawia swoje dzieła na całym świecie. Jeżeli zdecydujesz się na zakup rolety Larra, oprócz praktycznej rolety uzyskasz bez przesady również dzieło sztuki.

A czym urocza Larra Cię oczaruje?

Roleta Larra przyciąga uwagę zwłaszcza swoimi zaokrąglonymi i falistymi kształtami, dla których inspiracją jest wyjątkowe połączenie przyrody i nowoczesnej architektury. Co do liczby wariantów, możesz wybierać spośród 5 kształtów listwy dolnej i 5 możliwości wykonania profilu górnego. Roletę można mocować trzema sposobami: z pomocą uchwytów, z pomocą uchwytów z profilem montażowym, lub z kasetą kryjącą. Roletę można obsługiwać ręcznie, lub z pomocą napędu elektrycznego.

Podsumowując, roleta tekstylna Larra jest wyborną opcją, jeżeli szukasz użytecznych funkcji i jednocześnie chcesz wytworzyć w pomieszczeniu poczucie bezpieczeństwa i komfortu, to wszystko podkreślone pięknym designem.

Ing. Kateřina Jelenová

Najnowsze

Dom i ogród
14. maja 2024

Jak pergole i markizy ożywiają wygląd zewnętrzny domu

Ing. Kateřina Jelenová
4 min.
142 przeczytanie
Jak pergole i markizy ożywiają wygląd zewnętrzny domu
Poprawa wyglądu zewnętrznego domu może mieć ogromny wpływ na jego ogólny wygląd i funkcjonalność. Pergole i markizy to dwa rozwiązania zaciemnienia, które nie tylko dodają wymiar estetyczny, ale także podnoszą komfort życia. W tym artykule przyjrzymy się, jak pergole i markizy ożywiają wygląd zewnętrzny i wnoszą nowe możliwości do przestrzeni zewnętrznych.
Świat Isotry
13. maja 2024

5 powodów, dla których warto dodać na dom żaluzje zewnętrzne

Ing. Kateřina Jelenová
4 min.
142 przeczytanie
5 powodów, dla których warto dodać na dom żaluzje zewnętrzne
Żaluzje zewnętrzne są nie tylko estetycznym dodatkiem. Są wielofunkcyjnym rozwiązaniem, które może ulepszyć dom na wiele sposobów. Podajemy pięć kluczowych powodów, dla których powinieneś rozważyć ich instalację.