Zapraszamy na on-line targi R+T Digital 2021

Interesujesz się nowościami w branży techniki zaciemniającej? Szukasz rad i zaleceń? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość.

Logo R+T digital

Czołowe światowe targi R+T, poświęcone przede wszystkim technice zaciemniającej, który odbywa się już ponad 50 lat, przynosi w 2021 roku nowość. Pierwszy raz to wydarzenie, z powodu covidu, odbędzie się wirtualnie na www.rt-expo.digital w dniach 22 – 25 lutego 2021 r. W targach on-line będzie uczestniczyć prawie 290 wystawców z 25 krajów świata, łącznie z naszą firmą ISOTRA a.s.

Stoisko

Spółka ISOTRA a.s. regularnie uczestniczy w targach od 2000 roku, dlatego tego roku też nie może jej zabraknąć. Na naszym wirtualnym stoisku znajdziesz podstawowe materiały do pobrania, videa, dane kontaktowe, a przede wszystkim naszych SPECJALISTÓW, którzy będą cały czas trwania targów do dyspozycji, aby odpowiedzieli na pytania i poradzili w wyborze dla Twojego maksymalnego zadowolenia. Możesz się z nimi spotkać z pomocą on-line rozmowy wideo lub chatu i wszystko szczegółowo omówić. Zaproszenie na targi znajdziesz TUTAJ (pdf).

Jak dostaniesz się na nasze stoisko? TU (pdf) znajdziesz prostego przewodnika, jak zarejestrować się bezpłatnie z użyciem specjalnego promo kodu.

Nie zdążysz wziąć udziału w targach? Nie szkodzi. Po ukończeniu on-line targów wszelkie prezentacje i treści będą do dyspozycji przez cały rok, aż do następnego terminu targów R+T w 2022 roku, które „miałyby“ odbyć się klasycznie, z fizycznym udziałem zarówno wystawców, jak też gości.


Serdecznie zapraszamy i cieszymy się na Twój udział.

Twój zespół ISOTRA.