Właśnie zaktualizowaliśmy strony internetowe www.isotra.pl i „odświeżyliśmy“ na nową wersję

Strony internetowe spółki ISOTRA a.s. są znacznie obszerne i zawierają podstawowe informacje dotyczące poszczególnych produktów, łącznie z inspiracją formą fotografii referencji, sieci partnerskiej, materiałów do pobrania, oraz ogólnych i aktualnych informacji o firmie.

Pierwszy update stron miał miejsce w 2012 roku i zastąpił tak pierwotną wersję, która już nie odpowiada podstawowym wymaganiom z punktu widzenia nastawienia na klienta.

Nie tylko usługi internetowe nieustannie się rozwijają, dochodzi też do zmiany postrzegania kolorów, uporządkowania przestrzeni i struktury stron, powstawania i rozwoju nowych technologii on-line i ich wykorzystania. Zmienia się zachowania klienta z punktu widzenia „konsumpcji“ treści stron. Wzrastają wymagania dotyczące optymalizacji SEO i linkbuildingu. Użytkownicy oglądają treść internetową z urządzeń mobilnych i responsywne strony internetowe są już standardem. Wzrasta wpływ portali społecznościowych a treść komunikacyjna i przekaz przenosi się do świata on-line. … a klient jest coraz bardziej wymagający w pozytywnym sensie :o)

Właśnie dlatego spółka ISOTRA uruchamia od poniedziałku 14 grudnia nową wersję stron internetowych.