Przejście na zmodernizowany system plisse, nowy wzornik materiałów plisse 2021

Nowy system dotyczy zarówno poszczególnych komponentów wyrobów (profili, wariantów obsługi), tak również materiałów, z którymi jest związane wprowadzenie nowego Wzornika materiałów Plisse 2021.

Nowy system Plisse

W ramach procesu produkcji doszło do modernizacji systemu plisse, który obejmuje ulepszoną postać profili, dodanie nowego typu plisy i nowe kolory do standardu dla profilu górnego i dolnego.

Nowe wykonanie  

Nowe warianty obsługi

Nowy typ plisse VS 2 Slide Comfort

To plisse z prowadzeniem bocznym można zamontować na okno bez wiercenia lub przykręcania z pomocą przyklejanego profilu bezpośrednio na szybę okna. Magnetyczne mocowanie jest opcjonalne i jest tylko na górze. Obsługuje się rękojeścią (w przypadku drążka do obsługi), standardowe kolory profili są; biały, szary matowy i antracyt.

Nowe kolory w standardzie dla profilu górnego, dolnego i części plastikowych

Wzornik materiałów Plisse 2021 (CZ, EN)  

W reakcji na zmiany u dostawców materiałów i potrzeby rynku w nowym wzorniku plisse zachowaliśmy 130 pierwotnych materiałów, 78 materiałów z pierwotnego wzornika już nie włączyliśmy a 115 materiałów nowo dodaliśmy. W nowym wzorniku można więc znaleźć 245 materiałów różnych kolorów, przepuszczalności, wzorów i właściwości. Dodaliśmy też nową kolekcję z wzorami dziecięcymi. Wszystkie materiały mają nowe nazwy i skróty. Tkaniny, które nie zostały już uwzględnione w próbce, zachowały swoje oryginalne nazwy i skróty. Jednocześnie nie zakłócamy tych tkanin, ale preferujemy cenę i zaliczamy ją do grupy cenowej „A”.