Pergola ARTOSI stała się znaczącym graczem na rynku

Bioklimatyczna aluminiowa pergola ARTOSI, którą wprowadziła na rynek firma ISOTRA w lutym ubiegłego roku, cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Ma już kilkadziesiąt realizacji w Republice Czeskiej, Słowacji, W Austrii i w Niemczech. Firma ISOTRA uruchomiła, na podstawie rozwoju popytu i długoterminowej strategii handlowej, własną dywizję produkcji pergoli.

Ta dywizja ze swoim zespołem specjalistów zajmuje się wyłącznie ofertami, zleceniami i realizacjami dotyczącym właśnie pergoli. Dzięki temu może wysoce fachowo i szczegółowo poradzić i zalecić wszystko, co dotyczy pergoli i ich dodatków, jak na przykład rolet screenowych . Pergola ARTOSI doczekała się też własnego reportażu w programie Polopatě (Łopatologicznie), który nadawano 10 maja 2020 roku na ČT1 . W programie przedstawiono główne właściwości i zalety pergoli ARTOSI, porównano poszczególne typy i warianty pergoli, objaśniono różnice między pergol klasyczną i bioklimatyczną, oraz wiele innych sprytnych rozwiązań i zaleceń związanych z komfortem w ogrodzie lub na tarasie.

Samonośna pergola ARTOSI jest produkowana s wysoką dokładnością, dzięki czemu każdy montaż jest łatwy i szybki. Swoim innowacyjnym i czystym designem dostosuje się do Waszych potrzeb pod każdym względem. Została opracowana z naciskiem na precyzję, jakość wykonania i możliwość indywidualnych adaptacji. Nie tylko dlatego każdym zleceniem zajmujemy się całkowicie indywidualnie. Poszczególne pergole są zatem zawsze oryginałem. Można się o tym przekonać oglądając galerię fotografii lub bezpośrednio na www.artosi.cz

ArtosiArtosiArtosiArtosiArtosiArtosiArtosiArtosiArtosi