Oszklenie pergoli bioklimatycznej ARTOSI GLASS

Jeżeli chcesz używać sobie zewnętrznej pergoli bioklimatycznej ARTOSI również poza sezonem letnim, mamy dla Ciebie przesuwne oszklenie pergoli. Przed ostrymi promieniami słońca przy tym ochronią Cię boczne rolety ekranowe wykonane z włókna szklanego lub poliestrowego z powłoką z PVC. Zalecamy ich instalację jako element zaciemniający do szklanych bocznych ścian pergoli, które są dostarczane z ramą lub bez ramy.

Wszelkie komponenty, łącznie z obramowanymi ścianami do krytej pergoli są dostępne w stylowych kolorach, które wzajemnie pasują i można je dopasować do koloru rolet ekranowych.

Oszklenie pergoli tłumi dźwięki z zewnątrz oraz umożliwia kontynuowanie ogrodowej imprezy na przykład podczas nieoczekiwanej burzy. W zamkniętej pergoli będziesz mógł posiedzieć też w chłodniejsze dni, a kiedy się ociepli, ręcznie zasuniesz poszczególne skrzydła na kółkach do szynie do siebie. Otwieranie może być rozwiązane na jedną stronę, lub centralnie jak kurtyna. Aluminiowa pergola z szybami i wewnętrznym zamykanym uchwytem działa też jako zabezpieczenie przed złodziejami. Zakrycie pergoli jest wykonane z bezpiecznego szkła z zabezpieczeniem przed wysadzeniem.

Ostatnią wielką zaletą jest prosta instalacja oszklenia, która doskonale pasuje do całej składankowej konstrukcji pergoli. Co do utrzymania, poszczególne ściany można wygodnie myć z obu stron pergoli, bezproblemowe jest też czyszczenie szyn w podłodze. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy.