Szukaj
Świat Isotry
2. listopada 2023

Skonfiguruj własną pergolę w dziesięciu krokach

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D
5 min.
124 przeczytanie
Skonfiguruj własną pergolę w dziesięciu krokach
Pergolę bioklimatyczną ARTOSI wprowadziliśmy na rynek w maju 2019 roku. W ciągu prawie 3,5 lat otrzymaliśmy szereg propozycji ze strony naszych partnerów handlowych oraz Was - naszych klientów. Pierwotną wersję pergoli bioklimatycznej ulepszaliśmy konstrukcyjnie i funkcjonalnie, oraz uzupełniliśmy pergolę następnymi produktami, takimi jak oszklenie ARTOSI GLASS, roleta ekranowe ALFA i ALFA PLUS z wielkością kasety 110, aktualnie opracowujemy kasetę 150. Na rozwiązaniu konstrukcyjnym pergoli ARTOSI opiera się nowy produkt, a mianowicie zadaszenie do parkowania samochodów – CARPORT ARTOSI.

Konfigurator został zestawiony już wcześniej, ale zawierał w sumie 40 wartości, aby spełnić wszystkie potrzeby i wymagania w zakresie produkcji pergoli. Wypełnienie tylu pól było złożone i pracochłonne dla specjalisty, tym bardziej dla laika. Właśnie dlatego w lutym uruchomiliśmy zupełnie nowy konfigurator graficzny, który ułatwi cały proces zamawiania pergoli ARTOSI. Celem było zredukowanie kroków prowadzących do zamówienia, a przede wszystkim wizualizacja całego procesu zamówienia.

Konfigurator graficzny poprowadzi Cię wizualnie wszystkimi krokami zamówienia, które stopniowo zredukowaliśmy z 40 kroków na 10! Wszelkie dane, które w każdym kroku wprowadzisz, są przenoszone do następnego kroku, więc wciąż wiesz, co już zadałeś i jak dana pergola wygląda w konfiguracji. W ostatnim 10 kroku automatycznie jest generowane podsumowanie zadanych parametrów zarówno wizualnie, jak też w formie wypisu, gdzie można sprawdzić, co zostało zadane.

Jeżeli zapomnisz zaznaczyć któreś z obowiązkowych pól, lub wypełnisz coś nieprawidłowo, system poinformuje Cię o tym i przed wprowadzeniem poprawki nie puści na następny krok. W konfiguratorze graficznym dodaliśmy też rzut 3D, który uwzględnia wprowadzone parametry danej pergoli i opiera się 1:1 na modelu pergoli ARTOSI. Następną korzyścią jest możliwość generowania pliku pdf z daną konfiguracją i modelem 3D.

Nie bój się skonfigurować własnej pergoli. Dzieli Cię od niej tylko 10 prostych kroków w bardzo intuicyjnym i przyjaznym dla użytkownika środowisku. Chodzi o niewiążące zamówienie, które możesz ze swoim PARTNEREM ISOTRA skorygować, zmienić i całe skonsultować tak, abyś był w pełni zadowolony z wyniku.

 

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D

Najnowsze

Dom i ogród
14. maja 2024

Jak pergole i markizy ożywiają wygląd zewnętrzny domu

Ing. Kateřina Jelenová
4 min.
124 przeczytanie
Jak pergole i markizy ożywiają wygląd zewnętrzny domu
Poprawa wyglądu zewnętrznego domu może mieć ogromny wpływ na jego ogólny wygląd i funkcjonalność. Pergole i markizy to dwa rozwiązania zaciemnienia, które nie tylko dodają wymiar estetyczny, ale także podnoszą komfort życia. W tym artykule przyjrzymy się, jak pergole i markizy ożywiają wygląd zewnętrzny i wnoszą nowe możliwości do przestrzeni zewnętrznych.
Świat Isotry
13. maja 2024

5 powodów, dla których warto dodać na dom żaluzje zewnętrzne

Ing. Kateřina Jelenová
4 min.
124 przeczytanie
5 powodów, dla których warto dodać na dom żaluzje zewnętrzne
Żaluzje zewnętrzne są nie tylko estetycznym dodatkiem. Są wielofunkcyjnym rozwiązaniem, które może ulepszyć dom na wiele sposobów. Podajemy pięć kluczowych powodów, dla których powinieneś rozważyć ich instalację.