Szukaj
Świat Isotry
2. listopada 2023

Skonfiguruj własną pergolę w dziesięciu krokach

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D
5 min.
37 przeczytanie
Skonfiguruj własną pergolę w dziesięciu krokach
Pergolę bioklimatyczną ARTOSI wprowadziliśmy na rynek w maju 2019 roku. W ciągu prawie 3,5 lat otrzymaliśmy szereg propozycji ze strony naszych partnerów handlowych oraz Was - naszych klientów. Pierwotną wersję pergoli bioklimatycznej ulepszaliśmy konstrukcyjnie i funkcjonalnie, oraz uzupełniliśmy pergolę następnymi produktami, takimi jak oszklenie ARTOSI GLASS, roleta ekranowe ALFA i ALFA PLUS z wielkością kasety 110, aktualnie opracowujemy kasetę 150. Na rozwiązaniu konstrukcyjnym pergoli ARTOSI opiera się nowy produkt, a mianowicie zadaszenie do parkowania samochodów – CARPORT ARTOSI.

Konfigurator został zestawiony już wcześniej, ale zawierał w sumie 40 wartości, aby spełnić wszystkie potrzeby i wymagania w zakresie produkcji pergoli. Wypełnienie tylu pól było złożone i pracochłonne dla specjalisty, tym bardziej dla laika. Właśnie dlatego w lutym uruchomiliśmy zupełnie nowy konfigurator graficzny, który ułatwi cały proces zamawiania pergoli ARTOSI. Celem było zredukowanie kroków prowadzących do zamówienia, a przede wszystkim wizualizacja całego procesu zamówienia.

Konfigurator graficzny poprowadzi Cię wizualnie wszystkimi krokami zamówienia, które stopniowo zredukowaliśmy z 40 kroków na 10! Wszelkie dane, które w każdym kroku wprowadzisz, są przenoszone do następnego kroku, więc wciąż wiesz, co już zadałeś i jak dana pergola wygląda w konfiguracji. W ostatnim 10 kroku automatycznie jest generowane podsumowanie zadanych parametrów zarówno wizualnie, jak też w formie wypisu, gdzie można sprawdzić, co zostało zadane.

Jeżeli zapomnisz zaznaczyć któreś z obowiązkowych pól, lub wypełnisz coś nieprawidłowo, system poinformuje Cię o tym i przed wprowadzeniem poprawki nie puści na następny krok. W konfiguratorze graficznym dodaliśmy też rzut 3D, który uwzględnia wprowadzone parametry danej pergoli i opiera się 1:1 na modelu pergoli ARTOSI. Następną korzyścią jest możliwość generowania pliku pdf z daną konfiguracją i modelem 3D.

Nie bój się skonfigurować własnej pergoli. Dzieli Cię od niej tylko 10 prostych kroków w bardzo intuicyjnym i przyjaznym dla użytkownika środowisku. Chodzi o niewiążące zamówienie, które możesz ze swoim PARTNEREM ISOTRA skorygować, zmienić i całe skonsultować tak, abyś był w pełni zadowolony z wyniku.

 

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D

Najnowsze

Dom i ogród
23. listopada 2023

Jak połączyć zaciemnienie dzienne i nocne?

Ing. Kateřina Jelenová
5 min.
37 przeczytanie
Jak połączyć zaciemnienie dzienne i nocne?
Od techniki zaciemniającej oczekujemy przeważnie dwóch rzeczy: w dzień zatrzymania uciążliwych promieni słońca i zapewnienie prywatności, w nocy całkowitego zaciemnienia, aby światło nie budziło nas za wcześnie. Przeważnie są do tego potrzebne dwa różne systemy, ale istnieją też opcje, jak połączyć oba w jednym. Jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Twojego mieszkania byt? Które rodzaje zaciemnienia pasują do siebie a które nie?
Dom i ogród
22. listopada 2023

Japońskie ściany – nowoczesny i elegancki element wystroju wnętrza

Ing. Jakub Vaněk, Ph.D
5 min.
37 przeczytanie
Japońskie ściany – nowoczesny i elegancki element wystroju wnętrza
Duże oszklone powierzchnie wewnątrz bywają wyraźną dominantą. Optycznie zwiększą pomieszczenie, są synonimem luksusu i coraz częściej klienci życzą sobie takich elementów w domu. Ich wadą jest to, że nie każdy typ techniki zaciemniającej do nich dobrze pasuje.