Weranda HRV80-ZIP

Ochrona przed słońcem stała się integralną częścią naszych domów. W szczególności ta, która nie ma konkurencji z punktu wodzenia wygody, designu i bezpieczeństwa. Weranda HRV80-ZIP spełnia nie tylko te wymagania, ale dużo więcej. To nowe rozwiązanie zaciemnienia werandy jest też dużo bardziej eleganckie, smukłe i ma doskonałe właściwości.

Weranda HRV80-ZIP umożliwia regulowanie przenikania światła słonecznego do pomieszczenia i zapobieganie nieprzyjemnemu nadmiarowi światła i ciepła. Materiał jest chroniony i zwinięty w kasecie, która w całkowicie zaciągniętej pozycji rolety jest zamknięta dolnym profilem, dzięki czemu kolory zostaną jasne przez wiele lat. Materiał stwarza wizualny komfort domu, izolację cieplną i dźwiękową, może być zaciemniający, ale również przeświecający, jest ekstremalnie trwały, nie brudzi się i jest odporny na pożar, będzie doskonale współgrać z Twoim domem.

System jest rozwiązany tak, aby łatwo zniósł jakiekolwiek mniejsze tolerancje w instalacji konstrukcji dachu. Cały system jest wyprodukowany z niekorodujących materiałów. Weranda HRV80-ZIP posiada system zamka błyskawicznego, który zapewnia, że materiał zostaje należycie napięty w każdej pozycji dolnego profilu i zapobiega wyślizgnięciu materiału z listew prowadzących. Kaseta jest umocowana na listwach prowadzących. Bezpieczna odległość materiału od dachu ogrodu zimowego lub pergoli jest zapewniona z pomocą listew prowadzących i linkowego systemu sprężynowego. Dzięki zintegrowanemu oświetleniu LED będziesz mógł jeszcze dłużej używać werandy a długie letnie wieczory będą jeszcze przyjemniejsze.

Zalety i korzyści

  • idealne do dużych oszklonych powierzchni aż do wielkości 25 m2 w jednej ramie,
  • mniej światła słonecznego na pionowych powierzchniach szklanych dzięki naddatkowi,
  • nieustannie napięty materiał dzięki nowemu systemowi ZIP,
  • kompaktowa kaseta zapewniająca sofistykowany wygląd werandy,
  • możliwość instalacji do okien dachowych z zewnątrz,
  • wysoka odporność na wiatr (do 140 km/h),

Gwarantowane wymiary

WersjaSzerokość (mm)Wysokość (mm)Gwarantowana powierzchnia (m2)
 minmaksmaksmaks
silnik15006000600025

Podstawowe kolory profili i listew prowadzących